nazov-short-color3.png

Prvý ročník behu TJ SOKOL Gajary štartuje práve dnes a sme radi, že ste pri tom!

Sokolský beh - 1. ročník

Hlavné behy

Detské behy

hod

Registrácia pre deti ZDARMA na mieste. Každé dieťa, ktoré sa zúčastní behu dostane na mieste balíček.

od 10.00

Štart detských behov.

od 13.35
hod

Oficiálne zahájenie, príhovor organizátora, starostu obce Gajary

od 14.00
hod

Štartujú hlavné behy na 10 km, 5 km a nordic walking.

od 13.35

Zoraďovanie bežcov do štartovného koridoru na štadióne ŠK Gajary

od 13.45

Hymna Slovenskej republiky, vztýčenie zástavy SR, obce Gajary a TJ Sokol Gajary

hod

Starosta TJ Sokol Gajary odštartuje preteky výstrelom, štart behov je spoločný o 14.00 hod.

od 16.30
hod

Vyhlásenie výsledkov behu (možné aj skôr po dobehnutí posledného bežca)

Sprievodný program

hod

skákací hrad, šmykľavka, maľovanie na tvár

Počas celého trvania behov bude k dispozícií občerstvenie.​

Šatne

V priestoroch štadióna ŠK Gajary, označené značkou a smerovníkom, vstup od tribúny, rozdelené na mužskú a ženskú šatňu.

WC

WC je rozdelené na mužské a ženské a umiestnené v priestoroch štadióna ŠK GAJARY za bufetom, označené značkou a smerovníkom.

Parkovanie

Parkovanie je možné na vyznačenom parkovisku. Všetkým bežcom a návštevníkom odporúčame prísť na preteky pred 13.30 hod, nakoľko o 13.30 hod. do cca. 16.30 bude uzavretá cesta od ulice Na Riadku z dôvodu konania sa behu. Po 13.30 hod je možné príjazd na parkovisko z ulice Športová. Pozrieť mapku parkoviska

Občerstvenie

Občerstvovacie stanice sú umiestnené približne na 3 km a 8 km, na stoloch budú k dispozície plastové poháre s čistou balenou vodou. V prípade veľmi teplého počasia budú k dispozícií aj vedrá s vodou na opláchnutie. Čistá voda bude počas celého dňa bežcom a deťom k dispozícií pri registračnom stolíku.

Partneri podujatia

Organizátori si vyhradzujú právo na doplnenie a zmenu propozícií do štartu podujatia. Podmienky účasti na podujatí sú priebežne zverejňované na registračnom profile pretekaj.sk alebo pod linkom nižšie: